piątek, 23 sierpnia 2019
szukaj  
Nasze produkty
Nasze produkty

Od wielu lat firma APLOK oferuje systemy informatyczne wspomagające pracę przedsiębiorstwa. Choć kładziemy szczególny nacisk na rozbudowanie i dostosowanie głównej wersji naszych systemów do przedsiębiorstw produkcyjno – handlowych, nasze produkty dzięki budowie modułowej i byciu wprowadzanymi w wersji dedykowanej charakteryzują się wysoką elastycznością. Takie podejście gwarantuje, iż dostaną Państwo system informatyczny idealnie spełniający indywidualne potrzeby Państwa przedsiębiorstwa, najskuteczniej zwiększając jego wydajność. Ponadto każdy z naszych produktów tworzony jest z myślą o możliwości pracy w sieci, co pośród wielu niosących za sobą zalet zawiera m.in. możliwość kontroli pracy przedsiębiorstwa i uzyskania informacji np. na temat aktualnego stanu magazynowego z każdego miejsca na Ziemi, co wielokrotnie wykorzystywane jest przez przedstawicieli handlowych.

Naszym głównym produktem jest System APLOK. Zapewnia on kompleksową obsługę przedsiębiorstwa i wszystkich procesów związanych z zarządzaniem nim. Składa się on z dwunastu modułów, z których każdy może tworzyć zamkniętą całość. Do tego doskonale ze sobą współpracują, składając się na pełny system informatyczny.

Kolejnym aspektem naszej działalności są systemy mobilne. Projektowane one są do współpracy z urządzeniami przenośnymi służącymi m.in. do zbierania danych. Dzięki naszym systemom za pomocą tych urządzeń można w bezproblemowy sposób przesłać zebrane informacje do komputera, a następnie do głównej bazy danych.

Zajmujemy się również systemami wagowymi. Są one przystosowane do nawiązywania współpracy między różnego rodzaju wagami z panelem, a komputerem bądź innymi urządzeniami zewnętrznymi. Współpraca z komputerem pozwala na zważenie kontenera z surowcami i przesłanie informacji do bazy danych, a z drukarką etykiet - na natychmiastowe wydrukowanie etykiety m.in.z wagą produktu po jego zważeniu. Są to oczywiście tylko przykłady możliwości oferowanych przez nasze systemy wagowe.