niedziela, 22 września 2019
szukaj  
Firma Aplok
Firma Aplok

Firma APLOK specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych dla firm, systemów wspierających procesy produkcyjne, finansowe, dystrybucyjne oraz zarządzania.

Pisząc systemy, dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, z czego wynika łatwość obsługi aplikacji, a to z kolei pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości systemu i oszczędność czasu.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz najwyższej jakości usługi. Nasze systemy są przejrzyste i czytelne, a ponadto:

  • zapewniają kompleksową obsługę firmy
  • poprawiają wydajność pracy
  • posiadają możliwość podłączenia urządzeń zewnętrznych (wagi, metkownice, czytniki kodów kreskowych, terminale danych itp.) i ich obsługę w systemie
  • zawierają wiele przeglądów i raportów, umożliwiając przegląd danych pod wieloma kątami

Wybierając nasze rozwiązania, Państwa firma staje się posiadaczem nowoczesnego, scentralizowanego systemu, pozwalającego sprawnie nią kierować. Dostęp do sytemu z dowolnego miejsca sprawia, iż dane mogą być dostarczane i przeglądane przez każdego z pracowników, zależnie od potrzeb. Jednocześnie system posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony danych.

Rozwiązania, które proponujemy, tworzone są przy użyciu najnowocześniejszych technologii informatycznych. Dzięki tym technologiom nasze systemy pracują bardzo wydajnie, oszczędzając czas.